Ceyhun Atuf Kansu Caddesi No:130/63 Balgat / Ankara
+90 (312) 472 89 36
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
trzh-TWenfrde

Harun AÇIKGÖZ

1981 yılında Çorum'da doğdu. İlk, Orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. A.Ü. İşletme Fakültesi Muhasebe ve Finansman bölümünden mezun oldu.

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları ( IFRS ) eğitim programını 2007 yılında başarı ile tamamladı.

Başkent Üniversitesinde Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunun Gözetiminde ve Lisansüstü seviyede gerçekleştirilen “ Muhasebe Standartları, Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Mevzuatı” eğitimini tamamlayarak Bağımsız Denetçi Unvanını almaya hak kazandı.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunca yetkilendirilmiş Bağımsız Denetçi olan Harun AÇIKGÖZ Şirketimizde kurucu ortak olup, aynı zamanda ülkemizin önde gelen Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik firmalarından birinde Denetim Grup Başkanı ve Sorumlu Bağımsız Denetçi olarak görevine devam etmektedir.

Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında Mesleki Sorunlar Komisyon Başkanı ve Oda Danışma Meclis Üyesi olan Harun AÇIKGÖZ ün mesleki alanda yazdığı makaleler çeşitli internet sitelerinde yayınlanmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mirror SMMM İletişim

Ceyhun Atuf Kansu Caddesi No:130/63 Balgat / Ankara

Tel: +90 (312) 472 89 36

E-Mail: info@mirrorsmmm.com

Mirror SMMM Haberler